‘Dat wil ik ook’, dacht Peter, toen hij vorig jaar de televisiebeelden van de Alpe d’Huzes bekeek. Hij werd de laatste jaren van dichtbij geconfronteerd met kanker. Daarom staat hij op woensdag 5 juni aan de start van de Alpe d’HuZus, de voorloper van de Alpe d’Huzes. Met de duofiets fietst hij samen met zijn fietsmaat Joop één keer de Alpe d’Huez op en af voor verbetering van onderzoek naar kanker.
Bewoner Sonnenberg beklimt Alpe d’Huez met duofiets
Duofiets
Op zijn deelnamepagina schrijft Peter: ‘Helaas ben ik door pech en ziekte verlamd geraakt en zal mijn geliefde hobby, het wielrennen niet meer kunnen uitoefenen. Inmiddels heb ik wel een duofiets. Hiermee wil ik, samen met vriend Joop, op 5 juni 2024 de Alpe d’Huez gaan beklimmen.’
Niets is onmogelijk
Peter wordt op 6 juni ook omringd door een ploeg mensen. Hij heeft er al het vertrouwen in dat het gaat lukken: ‘Voor hen die willen is niets onmogelijk’, is zijn motto. Wij vinden het heel bijzonder dat een van onze bewoners zich aan deze fietstocht waagt! Mooi om te zien wat hulpmiddelen, zoals de duofiets, mogelijk kunnen maken voor ouderen.
Meer nieuws over De Sonnenberg
Bewoner Sonnenberg beklimt Alpe d’Huez met duofiets
5 juni beklimt Peter Jansen, bewoner van de Sonnenberg, de Alpe d’Huez met de duofiets.
Vilente Uitblinker voor evv’er Daniëlle van De Sonnenberg
In april 2024 is evv’er Daniëlle verrast met de Vilente uitblinker!
Robot SARA bevordert de rust
De Sonnenberg heeft een SARA zorgrobot! Deze nieuwe ‘collega’ helpt op piekmomenten en is ondersteunend en aanvullend aan de zorg.